Osale talgusuve suursündmusel ELFi talgute suvekoolis ja anna suvekoolile hoogu Hooandjas!

Talgukalender

 • Soosaare rabatalgud II

  Soosaare rabatalgud II 21.-24. august 2017

  Rabad pakuvad erakordseid elamusi. Seda nii oma kaunite vaadete, karastava veega laugaste kui ka mitmekesise elustikuga.  Kahtlemata on ka vanade kuivenduskraavide tammitamine looduslike vahenditega üks neist tegevustest, mida saab üksnes rabatalgutel teha. 
  Vaata lähemalt

 • Talgud Karulas II

  Talgud Karulas II 14.-17. august 2017

  Teist korda sellel suvel ootame talgulisi end kodudest välja ajama verema lemmaltsa tõrjumiseks. See kaunis lill ei ole küll ise midagi valesti teinud, ent võõras keskkonnas tal vabalt vohada lubamine võib halvasti lõppeda. Vaata lähemalt

 • Talgud Osmussaarel III

  Talgud Osmussaarel III 14.-17. august 2017

  Osmussaarele on ELFi talgulised järgemööda jõudnud juba seitsmel viimasel aastal. Tänavu saame kõigi rõõmuks taas kord selle müstilise saare ja sealse omalaadse maailmaga tutvust tegema minna.
  Vaata lähemalt

 • Alu kõretalgud

  Alu kõretalgud 9.-12. august 2017

  Pisike jutt-selg kärnkonn ehk kõre on pioneerliik - see tähendab, et tema konkurentsieelis teiste liikide ees seisneb võimes kiiresti vallutada „tühja maad“. Veel 50 aastat tagasi leidis kõre ohtralt sigimis- ja elupaiku suurte loomakarjade poolt madalaks söödud rannaniitude segi trambitud lompidest ning lahtise liivaga luidetel.
  Vaata lähemalt

Värsket 

 • Täna koguneb poolsada inimest Palupõhja haruldast puisniitu hooldama 20. juuli 2017

  Täna, 20. juulil kogunevad kümned vabatahtlikud talgulised Eestimaa Looduse Fondi (ELF) eestvedamisel Alam-Pedja looduskaitsealale Palupõhja suvekooli haruldast puisniitu niitma, sündmuse üheks tipphetkeks on laupäeval toimuv võistuniitmine.
  Loe edasi

 • 5 põhjust suvetalgutel osalemiseks 27. juuni 2017

  Juuni alguses kuulutas Eestimaa Looduse Fond välja talgute suvehooaja, mille kestel on igaühel võimalik mitmetel talgureisidel Eestis ja Valgevenes. Loodustalgud pole üksnes ennastsalgav töörühkimine ülla eesmärgi nimel, vaid pakub ka osalejale nii mõndagi. Saagu siis ära toodud viis põhjust, miks sellel suvel talgureis ette võtta.
  Loe edasi

Hoia end kursis