Loe ERASMUS+ vabatahtliku hispaanlanna Celia kogemustest ELFi talgutel siit ja uuri, miks Eesti vabatahtlikud talgutel käivad.

Talgukalender

 • Prügikoristustalgud nahkhiirte talvituspaigas Vääna-Postil

  Prügikoristustalgud nahkhiirte talvituspaigas Vääna-Postil 5. mai 2019

  Tiivulised imetajad ja Peeter Suure merekindluse käigustik – kaks põnevat asja ühe hoobiga. Kui soovid oma teadmisi täiendada kõige selle osas, mis puudutab nahkhiiri ja ühtlasi näha sajandivanuseid militaarrajatisi, siis on Vääna-Posti talgu Sinu jaoks just õige koht.
  Vaata lähemalt

 • Prügikoristustalgud nahkhiirte talvituspaigas Ülgasel

  Prügikoristustalgud nahkhiirte talvituspaigas Ülgasel 27. aprill 2019

  Väiksed ja karvased, laiade tiibadega, ööpimeduses vilkalt ringi lendavad ning rahvapärimuses kohati pelutava salapäraga ümbritsetud. Kas nahkhiired on hirmsad või hoopistükkis armsad? Tegelikult pole sellel küsimusel üldsegi tähtsust ja eks ilu on ju niikuinii vaataja silmades. Sootuks tähtsam on see, et talvituvate nahkhiirte arv Eestis on vähenemas ning siinjuures võib kahtlustada inimmõju.
  Vaata lähemalt

 • Rammu saare talgud

  Rammu saare talgud 12.-14. aprill 2019

  Kevad on tulekul ning ELFi talguhooaeg saab alguse. Kutsume huvilisi osa võtma kukemarjanõmme taastamistöödest Rammu saarel, kus võtame maha mände ja põletame oksad lõkkes. Ihuliikmetesse mõnusat soojust toovale talgutööle lisaks jätkub Rammul aega vahvateks avastusteks nii kohalikus looduses kui pärandkultuuri objektidel.
  Vaata lähemalt

 • Teeme Ära stardipakettide pakkimistalgud

  Teeme Ära stardipakettide pakkimistalgud 29. märts ja 30. märts 2019

  Traditsiooniliselt paneme Teeme Ära talgupäevaks kokku igale talgujuhile mõeldud stardipaketi, mis on motivatsiooniks ja abimeheks talgute korraldamisel. Pakid pannakse kokku koostööpartnerite toel ja vabatahtlike abil talgukorras.
  Vaata lähemalt

Teematalgud

Värsket

 • Siim Kuresoo käis Tartu Ülikoolis talgute tulemustest rääkimas 7. märts 2019

  ELFi talgukorraldaja Siim Kuresoo käis 5. märtsil Tartu Ülikooli zooloogia osakonnas tegemas ettekannet looduskaitsetalgute tulemustest. Kas talguliste töö on tulemuslik? Millised on olnud edulood? Kas tulu on võimalik mõõta kvantitatiivselt või pigem kvalitatiivselt?
  Loe edasi

 • Otsime vabatahtlikke talgujuhte ja saeministreid 18. jaanuar 2019

  Kas huvitud loodusest ja oled valmis inimesi juhtima? Soovid anda oma panuse Eesti looduse kaitsel ja haruldaste liikide säilimisel? Otsid uusi väljakutseid ja väljundeid ega pelga teel ette tulevaid raskuseid? Tahad midagi kasulikku ära teha ja olla vabatahtlikuna tegutsedes abiks looduskaitse edendamisel? Meil on midagi just Sinu jaoks.
  Loe edasi

Hoia end kursis