Noorte talutalgud Hauka Farmis Põlvamaal (vanusepiir 15-35)

21. mai - 23. mai 2021

Hauka Farm Põlvamaal tegeleb mahelammaste ja -köögivilja kasvatamisega, mistõttu on selle talgu puhul tegemist suurepärase võimalusega saada aimu ökoloogilisest põllumajandusest. Haukas saame abiks olla nii karjaaia ehitamise kui sooohakate tõrjumisega. Nendele talgutele ootame noori vanuses 15-35 aastat, kes tahavad keskkonnasõbralikust liha tootmisest ja planeedisõbralikust toitumisest rohkem teada saada.

Hauka Farmi peavad perekond Sellis’e mitu põlvkonda, kes on suurepärased loodustundjad. Talgutööde kõrvalt katsumegi aega leida ka loodusteadmiste täiendamiseks, näiteks taimeliikide tundma õppimiseks. Farmi aladele jääb harivesiliku elupaiku ning väike-konnakotka toitumisala. Kiviviske kaugusel asub Otepää looduspark, mille künklikud maastikud pakuvad hingematvaid vaateid nii piirkonna kõrgeimale tipule Kuutsemäele kui ka maalilisele Pühajärvele.

NB! Talgutel järgitakse alljärgnevaid ohutusreegleid koroonariskide maandamiseks.
* Grupi suurus on 10 inimest.
* Talgutele liikudes (ühistranspordis, talgubussis) on kohustuslik kanda maske.
* Tubaseid ühistegevusi ei toimu.
* Välitingimustes talgutööd tehes või suheldes tuleb hoida distantsi.
* Toitlustamine toimub välitingimustes.
* Iga talgulise majutame öömajas eraldi ruumi.

Haige või lähikontaktsena püsi kodus!

Talguid juhib vabatahtlik talgujuht Kadri Aller.

Talguid viiakse läbi projekti Eat4Change raames, mida rahastab The European Commission’s Development Education and Awareness Raising Programme (DEAR). Projekt on suunatud keskkonnateadliku, planeedisõbraliku ja mitmekesise toitumise alaste teadmiste jagamiseks noorte seas.


Alutaguse lendoravatalgud II Noorte talutalgud Osmussaarel (vanusepiir 15-35)