Puisniidu kontsert: Rändaja

08. juuli 2023

ELFi talgute puisniitude teema-aasta puhul ootame kõiki muusika- ja loodusesõpru Alam-Pedja looduskaitsealale Palupõhja puisniidule Rändaja kauni muusika saatel mõnusat heinalõhnast südasuveõhtut veetma. Rändaja kannab ja koob mahedalt meloodilist atmosfääri, mis hoitud emakeelse laulusõnaga. Laulud jutustavad lugusid igale rändurile avanevast suurest maailmast meie ümber kui ka kordumatust lõpmatusest iga inimese sees. Eks ikka elamise lihtsusest ja sellega hakkamasaamise kergusest. Küllap kõnetavad Rändaja laululood vajalikul ajahetkel just seda isiklikku maailmajagu, mida mööda kuulaja parasjagu astub.  

Koguneme laupäeva, 8. juuli õhtul kell 19:00 Palupõhja Looduskooli õuele. Jalutame üheskoos puisniidule, mis asub umbes 2 kilomeetri kaugusel. Kohale jõuame parasjagu selleks ajaks, et enne kontserti omale mõnus istumispaik sisse seada ja piknikukorv lahti pakkida. 

Piknikukorvi paki loodusesõbralikud ampsud ning veendu, et kaasa on saanud ka vajalikud korduvkasutatavad toidunõud. 

Pane tähele, et puisniidul ei ole prügikaste ja kõik jäätmed tuleb pärast kontserti ise kaasa võtta. 

Õhtu mõnusamaks nautimiseks võta kaasa tekk või pleed ja keskkonnasõbralik putukatõrjevahend.

ELF ei paku kontserdile transporti.
Pole saadaval
Lisa annetus
10 €

Kuidas osaleda?

Nupul "Osta pilet" vajutades lisatakse kontserdipilet ostukorvi ning lehekülje ülaserva tekib kollane ostukorvi riba. Sellel real vajutades avaneb registreerimisankeedi täitmise ja kontserdi eest pangalingiga tasumise vaade. 

NB! Piletiostu puhul ei ole vajalik registreerimisankeedis täita lahtreid: "vanus", "asula, kust stardid talgutele" ja "eritoitumine", vaid nende asemele võib panna lihtsalt miinusmärgi. Kontaktandmete lahtrid palume täita, et saaksime sind teavitada võimalikest muudatustest. 
ELFi talgute X Suvekool Palupõhjas (täistaimetoiduga) Laelatu puisniidutalgud, ratsamatkaga